Üyelik Koşulları

- www.bilgeoguz.com internet sitemizden dilerseniz üye olarak hizmet alabilirsiniz.

- Üyelik için herhangi bir ücret veya ileriye dönük aidat alınmamaktadır.

www.bilgeoguz.com sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir ve online alışveriş yapmasına olanak verir.

- www.bilgeoguz.com web sitesinde bulunan üyeliğiniz kişiseldir, bir başkasına devredilemez ya da satılamaz.

- Üye kendisinin belirleyeceği bir şifreye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir.www.bilgeoguz.com üye güvenliği konusunda tüm önlemleri almıştır. Üyeler ise üye güvenliğinden kendileri de sorumludur. www.bilgeoguz.com müşterilerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. www.bilgeoguz.com şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.

- Üye, www.bilgeoguz.com'a verdiği kişisel ve alışveriş bilgilerinin tarafına kampanya uygulamaları sunulması amacıyla www.bilgeoguz.com 'un kendisiyle iletişime geçmesini kabul eder.

- www.bilgeoguz.com üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi yada aksi bir talimatı olmadan, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır. Kişisel bilgiler ifşa edilmez. 

Kapat
G-J04E86B06D