Sipariş Koşulları

- İnternet sitemiz kitap satış e-ticaret sitesidir. Sitemizde satışa sunulan kitapların tamamı Bilgeoğuz Yayınları

Ltd. Şti.'ye aittir.

- İnternet sitemizde ki tüm ürünler yasalara uygun şekilde "bandrollü" olarak satılmaktadır. İkinci el, korsan veya sahaf kitap satışı yapılmamaktadır.

 - İnternet sitemizden kredi kartı ( peşin veya taksitli), bankamatik kartı, banka havalesi ile hizmet alabilirsiniz. Banka havalesi için ödeme yaptığınız kurum ayrıca hizmet ücreti talep edebilir. Banka havalesi ile yapılan ödemelerde ödeme dekontunun whatsapp hattımız (0553 129 86 86) veya e-posta (bilgekitap@gmail.com) ile bildirilmesi siparişlerin işleme alınmasını hızlandırmak açısından önemlidir. 3 gün içerisinde ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.  Hafta sonu verilen siparişler pazartesi günü işleme alınırlar. İptal edilen bir siparişin ödemesi yapılmışsa verilen sipariş incelenir ve herhangi bir ücret farklılığı bulunmazsa sipariş tekrar işleme alınır. 

- İnternet sitemizde aksi belirtilmemişse (ön sipariş vb.) stokla ürün satışı yapılmaktadır.  Siparişin verildiği tarihte var olmayan ve ön görülmeyen;
Kitapların yeni baskı yapması, deponun sevkiyat yapmasına engel teşkil edebilecek, tabi afet savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza gibi mücbir sebeplerden gönderim süreleri aksayabilir.

- İnternet sitemizden vermiş olduğunuz siparişler yasalar çerçevesinde fatura ile gönderilmektedir. Fiyatlar TL bazında olup kitaplar için uygulanan KDV oranı %0'dır. 1 Şubat 2019 itibariyle kitapta uygulanan KDV oranı %0 olarak belirlenmiştir. Bilgeoğuz Yayınları e-fatura mükellefidir. Gerçek ve tüzel kişilere kesilen faturalar e-fatura olarak kesilmektedir. Tüzel kişiler için vergi numarası ve vergi dairesi belirtilmesi zorunludur.

 - İnternet sitemizde müşterilerin bilgileri 3. Şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır. 

- İnternet sitemizden üye olmadan sipariş verilebilir. 

- İnternet sitemizde yayınlanan tüm fiyatlar KDV dahil fiyatlardır. 

Kapat
G-J04E86B06D